Wyciskarka do soków Sana Omega 606, dla czego warto ją mieć?

Wyciskarka do soków Sana 606 to doskonałe urządzenie, które gwarantuje nam przygotowanie świetnego i zdrowego soku, który będzie doskonały dla naszego organizmu. Urządzenie zostało tak przygotowane, że znajduje się tam między innymi duży otwór wsadowy.

Jest to ważny element, ponieważ nie będzie trzeba kroić owoców przed umieszczeniem ich w urządzeniu. Jest to więc bardzo praktyczne i wygodne. Urządzenie będzie pozwalało na włożenie dużych owoców w całości. Poza tym sprzęt jest tak przygotowany, że doskonale radzi sobie między innymi z obróbką ziół, traw czy warzyw liściastych. Prosta budowa sprawia, że urządzenie będzie można wygodnie i łatwo czyścić. Urządzenie ma aż pięć różnych stopni pracy, dlatego będzie się bardzo dobrze nadawać również do obróbki warzyw liściastych oraz traw pszenicznych. Ustawienie na pośrednich stopniach świetnie sprawdzi się przy miękkich owocach.

Najniższy zaś przeznaczony jest do cytrusów. Urządzenie ma wiele pozytywnych zalet i rzeczywiście sprzęt świetnie się sprawdzi. Dodatkowo producent postarał się o dodatkowe wyposażenie, które będzie nam gwarantować możliwość realizowania także innych zadań. Między innymi będzie można mielić przyprawy, kawę czy też przygotowywać makron, tofu czy masło orzechowe. Możliwości tego urządzenia są praktycznie nieograniczone właśnie dlatego, że posiadamy dodatkowe nakładki, które zostają dołączone do urządzenia przez producenta i to sprawia, że sprzęt sprawdzi się rzeczywiście doskonale. Wyciskanie soków czy przygotowywanie innych produktów odbywa się na zasadzie wolnych obrotów, które będzie wykonywać urządzenie.

zdrowa dieta dzięki wyciskarceW ten sposób można być pewnym, że sprzęt będzie gwarantował na pozyskiwanie doskonałych jakościowo soków czy przetworów. Praca w zakresie wolnych obrotów to najważniejsza sprawa, ponieważ w ten sposób żadne składniki odżywcze nie będą niszczone w takim soku i to będzie bardzo ważne dla naszego zdrowia. Producent postarał się także o przygotowanie urządzenia, które będzie bezpieczne. Przede wszystkim nie ma w składzie bisfenoli, które mogą powodować raka. Urządzenie przygotowane jest z takich materiałów, które w przypadku kontaktu z żywnością nie będą wprowadzały do pożywienia żadnych niebezpiecznych związków. Urządzenie wykonywane dzięki dobrej jakościowo stali będzie gwarantować bez wątpienia, że sprzęt będzie bez problemu funkcjonował dla nas przez wiele lat i przygotowywać będzie można smaczny sok.

Autor

Alina Nowak

Właścicielka restauracji ze zdrową żywnością.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@gumisiowadolina.pl

Jak wybrać odpowiedni model wyciskarki? Jakie parametry powinna spełniać? Czy świeżo wyciskane soki są potrzebne w naszej codziennej diecie? 

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym portalu.

Zapraszamy do miłej lektury!