Sana, czyli zdrowa kuchnia

Sana to marka, która oferuje nam różnorodny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, a w szczególności wyciskarki do soku, suszarki do żywności, młynki do zbóż i wypiekacze do chleba.

Jej misją jest promowanie zdrowego stylu życia i zdrowego żywienia, co jest realizowane właśnie poprzez produkcję takich urządzeń. Sana stanowi odpowiedź na niepokojący trend na rynku sprzętu AGD, gdzie pogoń za zyskiem powoduje nieustanny spadek jakości, a przygotowywane w domu posiłki mają w sobie coraz więcej chemii i coraz mniej wartości odżywczych. Marka Sana wspomaga osoby, które postanowiły świadomie zadbać o swoje zdrowie decydując się na lepszą jakość żywności. Jej celem jest doskonalenie produktów w odpowiedzi na problemy i potrzeby zgłaszane przez ich użytkowników. Zdrowe odżywianie się powinno być łatwe i przyjemne. Wszystkie nowe produkty Sana tworzone s w oparciu o opinie użytkowników. Stanowią one inspirację oraz po prostu cel, jaki wyciskarki do soku czy wypiekacze do chleba powinny realizować. 

Tylko w ten sposób możliwe jest ulepszanie każdego kolejnego modelu. Produkty Sana nie mają w żadnym razie zabarwienia ideologicznego i nie są odpowiedzią na modę. Są to propozycje w pełni praktyczne, które sprawiają, że przygotowywanie dla siebie posiłków jest nie tylko łatwiejsze i szybsze, ale można bez problemu urozmaicić swoją dietę.

Nie trzeba się martwić oczywiście także o kwestie techniczne. Sana jest synonimem ergonomiczności, kompaktowej budowy urządzeń oraz ich niezawodności przez wiele lat. Dowodem na to niech będzie wieloletnia gwarancja na wszystkie najważniejsze elementy urządzeń. Sana jest marką europejską podbijającą obecnie rynki na całym świecie dzięki swojej innowacyjności i szybkiej odpowiedzi na wszelkie problemy i postulaty zgłaszane przez użytkowników w stosunku do jej urządzeń.

Autor

Tobiasz Dąbrowski

Dietetyk, lekarz rodzinny oraz tester wyciskarek.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@gumisiowadolina.pl

Jak wybrać odpowiedni model wyciskarki? Jakie parametry powinna spełniać? Czy świeżo wyciskane soki są potrzebne w naszej codziennej diecie? 

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym portalu.

Zapraszamy do miłej lektury!