Pij soki by zdrowo żyć – dlaczego warto mieć wyciskarkę soku sana?

Wielką zaletą urządzenia Sana to oczywiście fakt, że przygotowany z jego użyciem sok będzie dużo zdrowszy niż ten sklepowy czy sok z sokowirówki. Dodatkowo będzie to również lepsze niż jedzenie dużej ilości warzyw czy owoców.

Trzeba pamiętać, że sok jest dużo łatwiejszy do trawienia niż całe owoce czy warzywa. Mniejsze będzie więc obciążenie organizmu, który będzie w stanie wyciągnąć dużo więcej cennych składników z takiego soku. Nie będzie obciążenia a więc organizm będzie mógł skupić się na innych zadaniach, będzie mógł pracować między innymi nad oczyszczeniem organizmu z tych niewłaściwych składników. Urządzenie Sana to zawsze świetny sposób na to, by wprowadzić do swojego organizmu te cenne składniki odżywcze, których nam brakuje. Często nasz organizm zatruty jest toksynami, dlatego trzeba umieć z nimi sobie radzić.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAJĄ SIĘ WYCISKARKI SOKU SANA? WYRAŹNIE LEPSZA JAKOŚĆ SOKU – sok przygotowywany z użyciem takiej wyciskarki daje nam możliwość spożywania naprawdę doskonałej jakości napoju. W swoim smaku taki sok będzie bardzo wyrazisty i aromatyczny. Na pewno będzie smakował dużo lepiej. Dzięki temu, że nie będzie natleniony to można być pewnym, że zachowa zdecydowanie dłużej swój kolor i smak. Będzie całkowicie naturalny i bez chemii.

WIĘCEJ WITAMIN, MINERAŁÓW I ENZYMÓW –wyciskarka Sana daje możliwość przygotowania soku dużo skuteczniej niż sokowirówka. Można być pewnym, że urządzenie będzie nam gwarantować sok doskonały, a owoce czy warzywa będą wyciskane bardzo dokładnie.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA WYCISKANIA SOKU – tajemnica jakości soku leży przede wszystkim w tym jak sok będzie pozyskiwany. Owoc będzie tutaj miażdżony i odciskany a nie będzie jego przecinania tak jak w sokowirówce. Tym samym nie będzie trzeba się obawiać, że dochodzić będzie do utleniania produktów. A jeśli nie ma utlenienia to wszystkie cenne składniki zostaną w takim soku zatrzymane.

zalety soków z wyciskarki SanaMOŻESZ PRZECHOWAĆ SOK NA PÓŹNIEJ – przy użyciu wyciskarki Sana można być pewnym, że sok będzie się nadawał do spożycia nawet następnego dnia. Taka sytuacja jest możliwa, ponieważ sok nie będzie natleniony i to sprawi, że można go spokojnie przechować bez obaw o rozwarstwienie.

DO WSZYSTKICH WARZYW, OWOCÓW I ZIÓŁ – wyciskarka Sana to urządzenie, które będzie bardzo dobrze pracować także przy warzywach liściastych czy ziołach i dlatego poradzi sobie zdecydowanie lepiej niż sokowirówka. Jest to więc duży plus działania. Można więc dzięki wyciskarce przygotowywać sobie dużo bardziej zróżnicowane soki i rzeczywiście będzie można cieszyć się zdrowym i pełnowartościowym sokiem. Dlatego na pewno jeśli chcemy spożywać zdrowe soki to na pewno warto się zdecydować na wyciskarkę, która będzie dawała nam wiele różnych możliwości.

Autor

Alina Nowak

Właścicielka restauracji ze zdrową żywnością.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@gumisiowadolina.pl

Jak wybrać odpowiedni model wyciskarki? Jakie parametry powinna spełniać? Czy świeżo wyciskane soki są potrzebne w naszej codziennej diecie? 

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym portalu.

Zapraszamy do miłej lektury!