Zalety wyciskarek Kuvings

Dzięki wyciskarkom KUVINGS można przygotować sok nie tylko ze świeżych warzyw i owoców. Urządzenia te nadają się także do przygotowania soku z liści szpinaku, natki pietruszki, pokrzyw i mniszka lekarskiego.

Otrzymane soki zawierają niezbędne mikroelementy, witaminy i nazywane pierwiastkami życia enzymy. Są one tak bogate w te składni odżywcze, jak owoce i warzywa. W procesie tłoczenia, bo na takiej zasadzie opiera się praca tych urządzeń, nie dochodzi bowiem do utraty cennych składników tak, jak ma to miejsce w przypadku soków przygotowywanych w tradycyjnych sokowirówkach. Od kiedy na rynku pojawiły się wyciskarki soków zainteresowanie sokowirówkami znacząco spadło. Wyciskarki przewyższają je pod wieloma względami. Pracują znacznie ciszej, pozwalają uzyskać końcowy produkt o bardzo wysokich walorach nie tylko smakowych, ale także zdrowotnych.

Podejmując decyzję, co wybrać: wyciskarkę KUVINGS lub KUVINGS Whole Slow Juicer B6000, czy może sokowirówkę, odpowiedź może być tylko jedna. Zdecydowanie wyciskarkę. Jedną z ich zalet jest duży otwór wejściowy. Skraca to czas przygotowania soku, gdyż nie trzeba rozdrabniać owoców i warzyw. Wyciskarki do soków KUVINGS mają dziesięcioletnią gwarancję. Wystawia ją generalny przedstawiciel KUVINGS Polska. Jest ona uznawana we wszystkich europejskich krajach. Jest to gwarancja pełna, czyli nie ogranicza się jedynie do niektórych elementów urządzenia, co jest częstą praktyką stosowaną przez konkurencyjne firmy udzielające długoletnich gwarancji tylko na jeden, wybrany element wyciskarek.

W przypadku jakiejkolwiek awarii klienci mogą skorzystać z numeru serwisowego. Jaki to numer, można znaleźć w karcie gwarancyjnej. Po zgłoszeniu wystawca gwarancji zajmie się obsługą na zasadzie Door – To – Door. Dla klienta to ogromne ułatwienie, zgłasza się bowiem do niego kurier (opłacony przez firmę), który zabiera wyciskarkę do serwisu zajmującego się naprawami gwarancyjnymi. Maksymalnie po czternastu dniach w ten sam sposób klient otrzyma naprawione urządzenie. Wśród urządzeń konkurencji, wyciskarki KUVINGS wyróżnia wyjątkowo mocny silnik, który jest charakterystyczny dla jednoślimakowych wyciskarek pionowych. Ma on moc 240 W, jest silnikiem indukcyjnym wolnoobrotowym. Dzięki temu miażdży owoce lub warzywa z niespotykaną dotychczas siłą niezależnie od tego, jak bardzo są one twarde.

czy warto kupić wyciskarkę Kuvings? Co więcej, nie trzeba ich przed tym rozdrabniać. Wyciskarka doskonale radzi sobie nawet z tak twardymi warzywami jak buraczki, czy marchew i to bez konieczności dzielenia ich na mniejsze kawałki. Eksperci docenili zaawansowane technologicznie rozwiązania zastosowane przez producenta. Wyciskarki KUVINGS wielokrotnie były nagradzane. W 2011 roku zostały uhonorowane Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie. W tym samym roku zdobyły kolejny Złoty Medal. Tym razem wyróżniono je w amerykańskim Pittsburgh. To tylko przykłady licznych wyróżnień i nagród zdobytych przez KUVINGS.

Autor

Roman Ambroź

Sokoterapeuta.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@gumisiowadolina.pl

Jak wybrać odpowiedni model wyciskarki? Jakie parametry powinna spełniać? Czy świeżo wyciskane soki są potrzebne w naszej codziennej diecie? 

Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym portalu.

Zapraszamy do miłej lektury!